Sade Meyhane

Sadece oryantal şov ve fasıl keyfi ile değil muhteşem lezzetleri ile de öne çıkan kusursuz bir eğlence mekânı olan ve İstanbul un  En İyi Meyhanelerinden biri olan  Sade meyhanede iki kişilik alkollü menünün çok uygun bir fiyatı bulunmakta . Elit müşteri kitlesine sahip olan Sade Meyhane’de dostlarınızla gönlünüzce cep yakmadan eğlenmek için gelmeden önce mutlaka rezervasyon talebinde bulununuz.Eğitimli personel kadrosu ile tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan İstanbul En İyi Meyhanelerinden biri olan Sade meyhane, bekarlığa veda partisinden doğum günü partilerine varıncaya kadar hemen hemen her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilmenize olanak tanımaktadır. Kaliteli bir meyhane mekânı da arıyorsanız adresiniz İstanbul En İyi Meyhane lerinden biri olan Sade Meyhane olmalıdır.

Sade Meyhane Beyoğlu

Dostlarınızla unutulmaz, dolu dolu bir gece yaşamak istiyorsanız bu eşsiz mekâna bir kere de olsa uğramanızı tavsiye ediyoruz. Taksim’de merkezi bir konumda olması aynı zamanda bu denli merkezi bir konumda olmasına rağmen şehir gürültüsünden uzaklaşabilmenize olanak tanıması İstanbul En İyi Meyhanelerinden biri olan Sade Meyhaneyi tercih edilebilir kılmaktadır. 220 kişilik kapasitesi ile siz değerli müşterilerini kusursuz bir hizmet anlayışı ile ağırlayan Sade Meyhane mekânında aklınıza gelebilecek her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz.

     İstanbul En İyi Meyhanelerinden ve en gözde meyhane mekânı olarak bilinen Sade Meyhane’de muhteşem fasıl eğlencesi ile sizi kendinize geçirecektir.

Sade Meyhane - Fasıl Mekanı

Fasıl mekanları denildiği zaman hep akla dostluk ve arkadaşlık gelmektedir. Kafa dağıtmak, dertlerden uzaklaşmak ya da dertlere çözüm aramak isteyenler fasıl etkinlikleri ile bu isteklerini yerine getirebilmektedir. Bildiğiniz gibi dostlarla bir araya gelmek çok önemlidir, insanı mutlu eder. Bunu yapabilmek için de pek çok etkinlik vardır. Ama bu etkinlikler arasında en önemlisi ve en çok tercih edileni de hep beraber toplanıp bir meyhaneye gitmektir. Türk meyhaneleri bu anlamda çok mühimdir ve insanların bir araya geldiği yegâne noktalardan birisidir. Biraz hüzün, biraz neşe, biraz da melankolinin olduğu bu mekanlar, herkesin coşmasını sağlar. Eğer sizler de kafanızı dağıtmak istiyorsanız Taksim fasıl mekanları arasında sıklıkla tercih edilen Sade Meyhane’yi sevdiklerinizle beraber ziyaret edebilirsiniz.

Kafanızı dinlemek, dostlarla huzurlu ve eğlenceli bir akşam geçirmek; elit fasıl mekanlarına gitmek için en önemli nedenlerdir. Her zevke hitap eden yiyecek ve içeceklerin bulunduğu bu mekanlar sizleri kesinlikle tatmin edecektir.

Sade Meyhane Dansöz

Melankoli ve göz yaşı bizim kültürümüzde yer almaktadır. Bu durumları da diğer kültürlerden farklı şekillerde atlatmak isteriz. Fasıl gecelerinin en önemli içkilerinden rakı bizim dertlerimizden arınmamızı sağlamakta ve bizi mutlu etmektedir. Hep görürüz zaten eski Türk filmlerinde rakının insanlar üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu. Hem dertli hem mutlu günlerinde onlara eşlik ettiğini. Derdin en güzel ağırlandığı yerlerde fasıl sofralarıdır. Taksim mekanları arasında adından sıklıkla söz ettiren Sade Meyhane de dostlarınızı alarak dertlerinize derman bulabileceğiniz bir yerdir. Meyhaneler işte tam olarak bunlar için vardır. Dertlere çözüm olmak, mutlulukları ise paylaşmak…

Meyhaneler aşk gibidir… Hem mutlu eder hem hüzünlendirir. Uzaklaşmak istersin uzaklaşamazsın, derdini mutlaka burada çözmen gerekir. Sıcak, samimi mutlu bir ortama herkesin ihtiyacı vardır. Kendinizi evinizde gibi hissetmek için hep en iyi mekanları tercih etmek istersiniz. Sade Meyhane de böyledir işte. Aşk gibidir, sizi mutlu eder. Her zaman için size en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunan mekân, Taskim fasıl mekanları arasında da bir numaradır.

© 2023 by Modello. Proudly created with ProCode

Hüseyinağa Mah. Hamalbaşı Cad. No:8/a - Beyoğlu