Sade Meyhane Taksim

Arkadaşlık denildiğinde akla ilk gelen aynı ortamda hoş zamanlar geçirmek, anıları tazelemek bazen gülmek bazen ise ağlamaktır. Bu duyguların tamamının yaşanacağı tek mekânı ise meyhaneler oluşturur. Bu duyguları yaşarken aynı zamanda en değişik lezzetleri de tatmak için sade meyhane mekanımızı tercih edebilirsiniz. Meyhane anlayışı Türk tarihi kadar eski bir dönemi kapsar. Birçoğumuzun dertlerini alıp götüren meyhaneler bir çoğumuzun ise neşe ve eğlence kaynağıdır. Arkadaş ve dostlarınızla güzel vakitler geçirmek, kaliteli paylaşımlar yapmak ve stresten uzak kalmak için mekânımız size yetecektir.

Sade Meyhanede İtinalı Hizmet

Ülkemizde meyhane anlayışı her şehirde farklıdır. Bu anlayış meyhanenin kalitesini ortaya çıkarır. Sizler için hazırlamış olduğumuz meyhane konseptimiz elit bir tasarıma sahiptir. Alkollü ve alkolsüz ikramlara sahip olan mekânımız fiyat skalası bakımından da bütçelere uygundur. Özel eğitimli personelimiz hitabı kuvvetli olan ve titiz kişilikleriyle beğeni toplayan yapılara sahiptir. Meyhanemizde gönlünüzce eğlenerek kafa dağıtabilir, sorunlarınızdan bir nebze de olsa uzak kalabilirsiniz. Ağlamak, kederlenmek, dert paylaşmak ve aynı zamanda keyiflenmek için mekanımızı tercih edebilirsiniz.

Sade Meyhanede Bol Çeşit

Meyhane denildiğinde herkesin aklına ilk gelen rakının varlığıdır. Rakı olan bir sofrada meze çeşitlerinin de ayrıcalıklı olması şarttır. Eğlencenizi en şaşalı hale getirmenizi sağlayacak olan özel ikramlıklarımız, hem gözünüze hem de damak tadınıza hitap ediyor. Bol çeşitli mezelerimiz ve özel sunum ikramlıklarımız gecenizi lezzet olarak da memnun edecek varyasyon sağlıyor. En sevdiklerinizle aynı ortamda acıyı ve kederi, mutluluğu ve aşkı paylaşırken aynı zamanda farklı tatları denemek için mekanımızı tercih edebilirsiniz.

Sade Meyhanede Fasıl ve Oryantal

Mekanımızda, acınızı ya da sevincinizi dilediğiniz gibi paylaşarak eğlencenin farkını yaşayabilir, sürpriz eğlencelerimizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Mekanımızda;

  • Bekarlığa veda partisi,

  • Doğum günü,

  • Asker eğlencesi gibi farklı partiler düzenlemeniz için tüm teferruatlar düşünülmüştür.

Oryantal gösterisi, özel fasıl gösterisi, özel müzik dinletisi ve sürpriz eğlence seçeneklerimizle vazgeçilmez eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Arkadaş Ve Dostları Ağırlama Zamanı

Yıllardır görmediğiniz arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelmek için özel bir mekân arıyorsanız mekanımızı tercih edebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile meyhane kültürünü edinmiş mekanımızda, gönlünüze göre eğlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Rakının ve eğlencenin en farklı tadını mekanımızda hissedebilirsiniz. Yaşamınıza tat katmak, yıllarca değişmemiş olan meyhane kültürünü yaşamak, eğlencenin en tarz halini seçmek için mekanımızı tercih edebilirsiniz. Türk filmlerinde sürekli söz edilen ve görsellenen meyhane kültürünü en gerçek haliyle yaşamak ve arkadaşlarınıza yaşatmak için mekanımızı seçebilirsiniz.

Beyoğlu'nda özel bir meyhane mekânı için, meyhanede eğlenmenin tadını yaşamak için ve gönlünüze göre eğlenmek için mekanımızı ziyaret edebilirsiniz. Oryantal gösterisi, en güzel fasıl ekibi dinletisi ve bol çeşitli ikramlık ve mezelerle mekanımızda keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

© 2023 by Modello. Proudly created with ProCode

Hüseyinağa Mah. Hamalbaşı Cad. No:8/a - Beyoğlu