Taksim Fasıl Mekanları

İstanbul her açıdan kendine özgü çok başka bir şehirdir. Özellikle merkezinde yer alan Taksim fiziki yapısı gereği herkesi kendine hayran bırakır. Özellikle eğlenmek ve geçmişi masada tekrar yaşamak isteyenlerin tek adresi olarak hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Taksim’de eğlenmek isteyenler için özel konseptlerimiz ve fasıl eğlencelerimizle yanınızdayız. Özellikle fasıl gecelerimizde tek amacımız sizin gibi değerli misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak olacaktır. Taksim fasıl mekanları içinde adımız geçmişten bugüne kadar gelmektedir. Her zaman rezervasyon yaptırma imkanınızla buradayız.

Fasıl ’da Kalitemiz ve Güvenimiz

Sade meyhane ailesi olarak fasıl dinlemek için tüm özel seçeneklerimiz yılın belirli günlerinde sizlerle olmaya devam etmektedir. Şık ve modern yapımız, tarihi simgelerimiz ve sizlere yakın içecek çeşitlerimizle bu sektörde her zaman bir numarayız. Otantik bir ortamda fazıl dinlemenin en uygun yolu bizlere ulaşmaktadır. Taksim ve Beyoğlu şubelerimizle eğlenmenizi sağlıyoruz. Özel Türk sanat müziği ezgilerinin kulaklara geldiği, lezzetli yemeklerin tadına bakıldığı ve içkilerin yudumlandığı bu meyhanemiz her zaman sizler için hizmetlerine devam etmektedir. Fasılın en özelini mekanımızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Taksim’de Doğru Mekân

Mekânımız hakkında tüm detaylı bilgilere online sitemize erişim sağlayarak ulaşabilirsiniz. Sade meyhane adını gördüğünü yerde kaliteli hizmet ve yakın ilişkiler vardır. Evinizdeki rahatlığı mekânımızda sunmak için deneyimli ekibimiz her zaman sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Meyhane adımızla yıllardır değişmeyen çizgimizi korumaktayız. Düzgün, seviyeli ve kaliteli duruşumuzdan ödün vermeden yanınızda olmaktayız. Çünkü tek farkımız bu işi çok iyi biliyor olmamızdan ileri gelmektedir. Siz değerli müşterilerimiz bizlere istedikleri her an çok kolay şekilde ulaşabilmektedir.

Online Olarak Erişin

Sade meyhane online sitesi üzerinden bizimle ilgili her detaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle, dostlarınızla ve yepyeni arkadaşlarınızla gelebileceğiniz mekânımız özellikle hafta sonları daha kalabalık olmakta oldukça eğlenceli bir havaya bürünmektedir. Tüm bilgilerimize online yollarla ulaşabilirsiniz. Taksim fasıl eğlencelerinde adımız oldukça ünlüdür. Fasıl dinlemek kendinizi dinlemek anlamına geldiğinde huzurunuzu bozacak her detayı mekânımızdan uzaklaştırmaktayız. Meyhane ve fasıl demek biz demektir…

Özel Fiyatlarla Mükemmel Fasıl

Her güne özel performanslarımız ve eğlencelerimizle mükemmel bir gece geçirmenizi sağlamaktayız. DJ performansı, canlı müzik, fasıl ve özel hizmetlerimizle yanınızda olmayı hedeflemekteyiz. Tüm hizmetlerimizde alkollü içecek tüketmek mümkündür. Harika bir akşam ve özel bir gece geçirmenin bedeli ise asla bütçenizi sarsmamaktadır. Özel fırsatlı fiyatlar ve kredi kartına taksit imkanları sayesinde online hizmetlerimiz her zaman devam etmektedir. Sadece belirli günlerde yapılan canlı müzik imkanları ile kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Pazar ve Pazartesi günleri kapalı olup diğer günler 17.00-04.00 saatleri arasında hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Bizi tercih ederek en doğru kararı vermiş sayılırsınız…

Rezervasyon:0212-963-10-84

© 2023 by Modello. Proudly created with ProCode

Hüseyinağa Mah. Hamalbaşı Cad. No:8/a - Beyoğlu