Taksim Meyhane

Gece eğlencelerinin en doğru merkezi olarak tüm hizmetlerimiz devam etmektedir. Taksim meyhane seçimleri içinde bizi farklı bir alan koyduğunuzu çok iyi biliyoruz. Sade meyhane adımızla tüm canlı müzik, fasıl ve alkol hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. Uygun fiyatlarımız ve kolay ödeme olanaklarımızla eğlenmeyi asla ertelemeyin. Keyifli akşamların en doğru adresi olarak her daim yanınızdayız. Taksim’de yer alan özel meyhanemiz her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Taksim’de Meyhane İçin Doğru Adres

Mekânımız tamamen otantik dizayn edilip çok farklı detaylarla süslenmektedir. Mekânımız tarihi ezgilerle donatılmakta olup tamamen sizin isteğiniz üzerine servisler yapılmaktadır. Dilediğiniz gibi akşam yemeği ve içecek türlerini deneyebilirsiniz. Taksim meyhane adımızla yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz devam etmektedir. Meyhanemizde alkol tüketmek serbest olup hoş sohbetli akşamlar yaşanabilmektedir. Keyifli ve güzel dakikalar için bize ve profesyonel ekibimize güvenebilirsiniz. Sade meyhane olarak rezervasyonlarınızı bize online sitemizden yapabilirsiniz. Bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz içinde istediğiniz tüm hizmetleri alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarımızla Renkli Eğlenceler

Canlı müzik günlerimiz ve DJ performanslı anlarımız ile kesintisiz hizmetlerimiz devam etmektedir. Sigara içilebilir alanlar ve diğer bölümlerimizle sınırsız hizmetlerimiz devam etmektedir. Özel sofralarımız ve bol çeşitli yemeklerimizle unutulmaz anlara tanıklık etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz. Taksim’de özel bir eğlence isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz. Ortalama fiyatlarımız kişi başına 125-175 TL arasındadır. Talep edilen ikramlara göre fiyat aralıkları değişir. Bu kapsamda bize rezervasyon yaptırmanız daha rahat olmanızı sağlayacak.

Birlikte Çok Daha İyiyiz

Sevdiklerinizle birlikte bol sohbetli ve kahkahalı bir akşam için Sade meyhane ailesi olarak hizmetlerimiz en kaliteli şekilde sunulmaktadır. Canlı müzik fırsatlı günlerimizi takip ederek ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Özellikle fasıl gecelerimizle Türk sanat müziğine doyabilirsiniz. Genel anlamda eğlenmek, hoşça vakit geçirmek için hemen bize erişim sağlayın. Beğendiğiniz tüm menüleri inceleyerek talepte bulunabilirsiniz. Muhteşem bir fasıl gecesi olarak bizi tercih edebilirsiniz. Pazar ve pazartesi günleri mekânımız kapalıdır. Diğer günlerde ise 17.00-04.00 saatleri arasında hizmetlerimiz devam eder.

Eğlenmek Herkesin Hakkı

Eğlenmenin en doğru yeri olarak kendimizi size anlatabiliriz. Temiz, güvenli ve kaliteli bir eğlence için bizi hemen tercih edebilirsiniz. Planlı bir gün için rezervasyonunuzu online sitemizden tek tıkla yapabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz sizin isteğiniz doğrultusunda olacaktır. Günün yorgunluğunu atmak için fasıl dinlemek veya canlı müzik eşliğinde kafanızı rahatlatmak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz. Her türlü organizasyonlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle doğum günü partilerini mekanımızda değerlendirmek isterseniz her zaman bekleriz. Firma olarak doğum günü olan kişiden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Kocaman bir aile olarak bu konuda sizlerin yanındayız. Keyifli anlarınızda her zaman biz olalım.

Rezervasyon:0212-963-10-84

© 2023 by Modello. Proudly created with ProCode

Hüseyinağa Mah. Hamalbaşı Cad. No:8/a - Beyoğlu