Taksim Sade Meyhane

Farklı anların tadını çıkarmak ve dostlarınızla çok değerli anılar biriktirmek için siz değerli müşterilerimizi mekânımıza bekleriz. Çalışma saatlerimiz dâhilinde en doğru hizmetleri sunarak memnuniyetinizi sağlamaktayız. Lezzetli yemek ve mezelerimiz, alkollü ve alkolsüz içeceklerimizle dostlarınız ile birlikte paha biçilemeyen bir akşam geçirebilirsiniz. Taksim sade meyhane ile canlı müzik ve fasıl eşliğinde güzle bir gece geçirmenizi salıyoruz. Deneyimli personellerimiz ve kaliteli iş anlayışımızla sade meyhane ailesi olarak her daim yanınızdayız.

Taksim Semtinde Maksimum Eğlence

Otantik ve tarihi dekorumuzla her zaman burada olmanın keyfini yaşarken sizlere hizmet vermenin gururu ile yanınızdayız. Uygun fiyatlarımız ve kolay erişim seçeneklerimizle bu anlamda farkımızı her zaman korumaktayız. En kaliteli içkiler ve diğer malzemeler, sınırsız hizmetlerimiz ve lezzetli yemeklerimizle bu anlamda tüm fırsatlarımızı sizler için göstermekteyiz. Tüm müşterilerimiz bize her türlü ulaşabilmektedirler. En güzel şekilde eğlenmek can müziğin ritmine kendinizi kaptırmak için bizi tercih edebilirsiniz. Eğlencenin tek farkı kalite ve güvendir.

Maksimum Eğlence İçin Buradayız

Tüm Sade meyhane ekibi olarak Pazar ev Pazartesi günleri harisinde saat 17.00-04.00 saatleri arasında aktif olarak yer almaktayız. Yapacağınız rezervasyonlarda indirim fırsatlarımızda sizler için sunulmaktadır. Sade meyhane ailesi olarak bizden talep edilen her adımı sizler için sunmaktayız. Fasıl, canlı müzik DJ performans ve diğer hizmetler için özel menülerimizi tercih edebilirsiniz. Sade meyhane adımızla bizi online sitemizden takip edebilirsiniz. Mekânımız her zaman fırsatlarla ve sürprizlerle doludur. Bizi tercih etmeniz için önceden rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Sonradan sıkıntı yaşamamanız adına her daim sizlerle olmaya devam ediyoruz.

Tüm Meyhane Fırsatlarında Biz Varız

Bizi yakından tanımak ve otantik alanımızda güzel zamanlar geçirmek için hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, muylu olan her gününüzde bizi tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Sade meyhane olarak toplu yer ayırımlarında özel kampanyalı fiyatlarımızı devreye sokmaktayız. Meyhane tercihinizi yaparken sitemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Çünkü farkımızla yanınızda olmayı istiyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde rahat bir akşam geçirebilirsiniz. Taksim meyhane arayışlarınızı bizimle sonlandırabilirsiniz

Özel Eğlenceli Dakikalar İçin Erişin

Muhteşem bir gece geçirmek eğlencenin en üst sınırlarına çıkmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel fırsatlarımız ve kolay erişim seçeneklerimizle 7 gün 24 saat sizlerin hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Sade meyhane olarak Akşam 17.00 den sonra güzel bir akşam yemeği ile başlayan eğlenceniz sabahın ilk ışıklarına kadar devem edebilmektedir. Profesyonel ekibimiz her konuda size en büyük desteği sağlayacaktır. Kredi kartı ile veya peşin ödemelerle unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz. Her dakikanın değerli geçmesi için ekip olarak hizmetlerimiz en doğru şekilde devam etmektedir. Eğlenmek için sizi mekanımıza bekleriz.

Rezervasyon:0212-963-10-84

© 2023 by Modello. Proudly created with ProCode

Hüseyinağa Mah. Hamalbaşı Cad. No:8/a - Beyoğlu