Taksim Yeni Nesil Meyhane

Rezervasyon:0212-963-10-84

Taksim ilçesinde sizler için konseptlemiş olduğumuz meyhane mekanımızda, en nitelikli ve saygın ortamı sunmaktayız. Ülkemizdeki meyhane kültürünü daha seçkin ve elit bir konuma yükseltmek için daha çok çalışarak daha özenli hale getirmekteyiz. Aşkı, acıyı, dertleri, hüznü, kederi, mutluluğu ve sevinci paylaşabileceğiniz Taksim yeni nesil meyhane mekanımızı tercih edebilirsiniz.

Özel fasıl, canlı müzik ve oryantal gösterilerimizle sizler için en kaliteli ve çağdaş mekânı sunmaktayız. Dostlarınızla huzur içinde paylaşım yapabileceğiniz, gönlünüzce ve huzur içinde kafa dağıtacağınız bir meyhane mekânı için bizleri seçebilirsiniz.

Coşku Dolu Eğlence Ortamı

Mekanımızın elitliğini;

  • Canlı Müzik

  • Özel fasıl gösterisi

  • Oryantal gösteri,

  • Konuklarımıza sunduğumuz ilgi ve alaka

  • Rakı

  • Özel meze ve sunumlarımızla sağlamaktayız.

 

Alışılmış meyhane kültürünün dışına çıkarak daha tarz bir atmosfer yaratmak için coşku dolu bir ortam sağlamaktayız. Mekanımızı en sevdiklerinizle birlikte ziyaret edebilir, dilediğinizce eğlenmenin tadına varabilirsiniz.

En Özel İkramlar Ve Mezeler

Eski Türk filmlerine yansıyan meyhane mekanları, acının ve kederin paylaşıldığı mekanlardır. Meyhanemiz sizler için tüm paylaşımlara olanak tanıyor. Acıyı ve hüznü paylaşabildiğiniz mekanımızda sevinci, aşkı ve coşkuyu da paylaşabileceğiniz ambiyans sağlamaktayız. En özel meze çeşitleriyle rakınızı tatlandırmakta, davetlilerinize en özel ortamı sunmanızı sağlamaktayız. Hoş bir atmosfer ve dertlerden arınma mekânı için Sade Meyhane mekanımızı tercih edebilirsiniz. Özel sunumlu farklı lezzetler, şık görünümlü özel meze çeşitleri ve temiz bir mekân için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Parti Ve Eğlencelerinize Özel Mekan

Meyhane kültürü, sizleri dertlerinizden arındırırken aynı zamanda mutluluğu da getirecek detaylar taşır. Mekanımızda grup olarak partiler düzenleyerek, sizler için hazırlanmış eğlence şekillerini yaşayabilirsiniz. Asker eğlencesi, doğum günü kutlaması ve bekarlığa veda partisi gibi özel günleriniz için farkımızı en güzel şekilde yaşayabilirsiniz.

Oryantal, Fasıl Grubu ve Canlı Müzik

Gecelere renk katmak, teferruat çeşitleriyle bağlantılıdır. Sizler için bu teferruatları oryantal dansözümüz, fasıl grubumuz ve canlı müzik ekibimizle sağlamaktayız. Eğlencenin en keyifli şeklini yaşayacağınız, sıkıntılarınızı unutacağınız ve size iyi gelecek seçeneklerden yararlanacağınız bir eğlence mekânı için bizleri tercih edebilirsiniz. Mutlu anlarınızı gönlünüzce yaşamak, kederlerinizi unutacağınız bu nezih ortam, sizlere huzur verecek içerikleri taşıyor.

Yeni Nesil Meyhanede Yeni Nesil Eğlence

Canlı müzik, insanları bulunduğu yerden alıp bambaşka diyarlara götürüyor. En konforlu şekilde hizmet alacağınız mekanımızda yeni nesle yönelik özel sunumlara da yer vermekteyiz. Uygun fiyat skalamızla, en uygun fiyatlarla meyhane kültürünü yaşamanız için onlarca detay sunmaktayız. Dost, arkadaş ve özel görüşmeleriniz için nezih bir mekân, özel bir meyhane ve tarz bir konsept arıyorsanız mekanımızı ziyaret edebilirsiniz. Mutluluğun, sevincin, coşkunun ve kederin farklı yansımalarını mekanımızda yaşayabilir, özel olduğunuzu ve özellik yaşamanız gerektiğini mekanımızda hissedebilirsiniz

© 2023 by Modello. Proudly created with ProCode

Hüseyinağa Mah. Hamalbaşı Cad. No:8/a - Beyoğlu